Koment

Quotes Selam Alejkul.Allahu ju shperbleft me xhenet InshAllah.Une keto keshilla i kame kryer jame lare me uje kuran 12dite,ne darke dhe ne mengjes dhe jame nje moter qe fale namaze rregullisht dhe mundohem qe mos te beje harram,as ne ushqim,zina jo e jo,degjoj ajete kuranore kundra msyshit dhe sihre i kame mare ne xhamin ku fale namazet.Une mbas nje muaji qe kame mbaruar kuren tuaj.Kam shume permirsim madje kame filluar pune ne profesionin tim si infermiere.Nr e tele po e rregjistroj se dua tju falenderoj personalisht.Sinjqerisht kame gjetur shpetim.Hajmali nuk mbaje .Ujne kuran i kame fryr vete se i kame mesuar suret kuranore.Allahu ju shperbleft me xhenet dhe me begati ne kte dynja.Selam Quotes
XXXX

Quotes Selamu alejkul.Allahu ju shperblefte ne xhenet per kte nisem qe keni mare per te sheruar njerzit.Une jam nje moter muslimane nga Shqiperia selam Quotes
Nela

Quotes Es-selamu alejkum Allahu ju ndimoft qe e beni kte pune inshallah Allahu jave letson Allahu ju shperbleft me xhennetin e tij Quotes
ardian

Quotes une jom ni djal nga lipijani nonen tem e kam smut e ka qit shamin niher edhe e ka jek tana u ra smut tana kam degju se jan da vllazer shtepia e sherimit qe sherojn me kuran dhe synet i kena thir edhe elhamdulillah.. shume mir asht tash nona i kan ndimu shum elhamdulillah.. prej allahu.. Quotes
ardian

Quotes I semur jam kon prej moshen 2 vjecar , pas moshes 26 vjeshar u be sebet shtepia e sherimit per mes rukjes , kam pas sukses e kam tash jeten shume e lumtur , pe ndi vetem shume ma i qet!! Jena familjarisht te semur, nuk po me kuptojn familja .. krejt caktime t Allahut , pas veshtersi vjen lehtesimi i Allahut ! Allahu i shperbleft shtepien e sherimit , mos ishin kon kta vllezerit ..por deshti Allahu , u be sebet mjes kete qender te mjekimit.Jam kon te basria peqani sihirbazi ,jam kon edhe ne Batllave, ne breznice edhe neper shume vene tjera, po per momentin jam shume i emocionum qe e ndi veten ma mire ! Ne qoft se jeni prekun prej sihrit ju lutem mos shkoni te fallxhort se ju smujn faktikisht ma shume edhe humbni imanin . Selam alejkum ve rrahmetullah ve barrakatu Quotes
hysen

Quotes Salam aleykum wa rahmetullah we berekatu une vi nga zvicrra dhe me kan sheru me ket metod dhe prej ati momenti ndihem shum me mir kjo esht e vetmja vertet ne islam mos shkoni te hoxhallart qe shkrujn hajmalia ose qe shkrijn plum sepse ata veq sa ju bin probleme hala ma shum allahu ju shpebleft. Quotes
Selmani

Quotes Qysh ne moshen 21 vjeqar isha ne lufte ne koshare, atje uplagova rende si ne kembe , ne dore, dhe kafhen kryesore ne kembe e kam plastike. Pas atyre raste ne kome disa dite ketopasoja i mora edhe duke fjetur ne male, dhe disa plage mora duke ecur ne male nga shume peme te ndryshme. Une i perdorja lloj barna te cilat ishin te renda dhe nuk i afrojshin sherime time. Pastaj fillova te falja 2 vakte te namazit (sabahu & akshamin) . Pastaj fillova te falja 5 vakte dhe te adhuroja shume Allahun (xh) i madheruar lartesuar. Fillova me terapine e unazave.. por kur u takova me vllaznit e "shtepia e sherimit" duke me kenduar kur'an , libri u shenjet i Allahut , e percjella terapine et sot u ndjeva 100% i permisuar dhe nuk ndjehem i nevojshem per barnat e meparshem ! As nuk me dhemb me koka, as kund hiq ! ! Quotes
Gzimi i vushtrise

Quotes Selam alejkum Allahu ju shperbleft qe keni qel Wesajt se kemi pas nevoj me dit me gjersisht -une jam Sulejmani prej dubraves qe kam qen semur prej Epilepsis -e mu trashke Guha Elhamdulilah me 2 her qe jam ardh dhe qata zejtin -vaj uliri prej qe e kam ly trupin ma spo koqitna ,Inshallah Allahu ju pagun se une skam mujt me ju pagu kurgja ,Allahu ju forcoft se kum qen neper hogjallar booll po ka desht allahu qe te ju u mjekova. Quotes
Sulejmani Dubraves

Quotes Allahu ju shperbleft per mundin qe pe boni vetem per hir TE Allahut. shume kemi nevoj per njerz si ju, veq perpara Quotes
Abdurrahmani